Brawo My!

W dniu 21 lutego w Stajni Jarużyn odbyło się otwarte zebranie zarządu, podczas którego oficjalnie nagrodzono zwycięzców rankingu KPZJ.

Rok 2017 na arenie ogólnopolskiej zaczynamy z wysokiego C, a dokładnie C1, bo to właśnie finałowy konkurs 135 cm z przewagą czterech sekund wygrał Tomek Olszewski na Camako's Boy JW.

Sezon halowy rozpoczęty!

Na zawodach w Dąbrówce Małej do rywalizacji seniorów podczas Halowego Pucharu Polski po raz pierwszy przystąpił Tomek Olszewski.

Kategorię Junior Młodszy Profi na kucach wygrała Angelika Kolarz. Wśród dużych koni na drugim stopniu podium w rywalizacji juniorów stanęła Wiktoria Znaczko. Podczas zmagań amatorów w kategorii seniorów srebro wywalczyła Natalia Pokora, a najlepszą juniorką okazałą się Aleksandra Felska.