Brawo My!

W dniu 21 lutego w Stajni Jarużyn odbyło się otwarte zebranie zarządu, podczas którego oficjalnie nagrodzono zwycięzców rankingu KPZJ.

Z dumą możemy poinformować, że najlepszym klubem w roku 2016 w kategorii skoków zostało Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki, z przewagą ponad dziewięciuset punktów nad drugim w kolejności klubem Rywal Grudziądz. Najwięcej punktów dla naszego klubu wywalczyli Tomek Olszewski i Angelika Ojczenasz, którzy zajęli odpowiednio pierwszą i drugą lokatę w klasyfikacji indywidualnej.
Nie jest to jednak koniec dobrych wiadomości! Wyrazu uznania należą się również dla naszych dressażystów. W klasyfikacji ujeżdżeniowej okazaliśmy się być drugim klubem w województwie, ustępując miejsca tylko Młyńskiej Strudze. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczą KPKJ jest jednocześnie najmłodsza w całym rankingu Angelika Kolarz.
Świetne wyniki, świetni zawodnicy - tak w skrócie można by podsumować miniony rok. Na potwierdzenie tych słów mamy aż trzy medale z Mistrzostw Pomorza i Kujaw oraz dwie pierwsze klasy - w kategorii skoków dla Tomka Olszewskiego i sędziowską dla Katarzyny Meger.
W rok 2017 wchodzimy zmotywowani do pracy i głodni kolejnych sukcesów, życzcie nam powodzenia!