Kolejny raz w czołówce!

W weekend 21-22.03.2015 o zawodnikach z naszego Klubu było głośno  w całym kraju! Podczas Halowych Akademickich Mistrzostw Polski w kategorii B (wysokość przeszkód 130 cm) brązowy medal wywalczyła Marta Birk na koniu Gandis.

W Sopocie swoją świetną formę potwierdził Mikołaj Chilewski oraz jego konie Sergio L i Double Diamond. Wygrali klasyfikację generalną Rundy Złotej i zajęli 2 miejsce w Rundzie Platynowej.

Dobrze radzili sobie także zawodnicy startujący w Halowym Pucharze Polski organizowanym w Jaszkowie. W konkursie Rundy Amatorów czwarte miejsce zdobyła Ewa Kocon na koniu Brando, a po konkursie Grad Prix na trzeciej pozycji w rankingu Młodych Jeźdźców uplasował się Tomek Olszewski na koniu Carmen.